Русский | English
Lounge & Piljardiklubi
Pärnu mnt 69, Tallinn
Piljardiklubi
Keskuse 16, Tallinn
Saunad
Keskuse 16, Tallinn«BAMBA» - suur ja kaasaegne piljardiklubi Eestis. 600 m2 pinnale on paigutatud 19 mängulauda, kus on vőimalik mängida POOLi, VENE PÜRAMIIDI. Piljardiklubis BAMBA on Teie kasutuses kaks mängusaali.

1. korruse saal:

2. korruse saal: Hind kõigil tunnilauadadel: Uskumatu!

Mõnus pakkumine! Kerge vaadiõlu GRIMBERGEN BLOND üllatava hinna eest - vaid 3,50 eur / 0,5l

Vaadi õlu 0,5 l - 3,00 eur

Vaadi siider 0,5 l - 3,20 eur

Corona Extra 0,33 l - 3,60 eur

Saku on Ice 0,33 l - 3,00 eur

Teiste jookide hinnad ülatavad Teid ka!

Bamba piljardiklubi sobib hästi sünnipäevade või firmaürituste korraldamiseks.
Lugupeetud kliendid!

BAMBA piljardiklubi pakub Teiele tähistada oma peo meie juures. Seoses sellega meil on väljatöötatud järgmised pakettid:


Noorte pakett
Paketti põhiline sihtgrupp on noored inimesed vanusega kuni 18 eluaastat. Seltskonna suurus on kuni 10 inimest. Ürituse toimumisaeg on kella 14st kella 19ni. Pakett sisaldab 2 tundi piljardimängu 3 laua peal, 5 liitrit karastusjooke ning suure valiku suupisteid: praetud viinerid friikartuliga, singi-juustu pallid, küüslauguleivad juustuga ja puuviljavalik.

Paketi hind on 70 euro

Õhtupakett
Mitteformaalne suhtumine teeb ettevõtet tugevamaks. Meie juures Teie kolleegid võivad unustada kes on juhataja ja kes on alluv- laua taga kõik on võrdsed. Pakett ideaalselt sobib väikeettevõte jaoks (kuni 10 inimest). Pakett sisaldab 2 tundi mängu 3 laua peal, maja parimat suupistevaliku: singi-juustupallid, kanatiivad, valiku erinevaid sinke ja juuste ning “BAMBALINO” suupiste. Paketti sees on olemas ka baari krediit 30 eur, mida võib kasutada omal soovil- soetada jooke, lisa suupisteid või mänguaega. Ürituse toimumisaeg on kella 19st kella 24ni

Paketi hind 95 euro

Pakettide info nende sisu ja maksumuse kohta võib teada saada võttes meiega ühendust telefoni teel. Info nr. 6539 878.
NB! Pakette tuleb ette tellida ning teostada ettemaksu miinimum 3 päeva enne ürituse toimumise aega.

Voucherit:
Voucher väärtusega 15 EURO
Maksa 10.00 eurot ja saad voucheri väärtusega 15 eurot. Soodustus on 33%!


Osta

Soodustus kehtib eeltellimisel või ühekordse ostu puhul. Pakkumine ei kehti koos ajutiste pakkumistega, kampaania 1=2 ja 2=3 puhul, sigarette ja teiste soodustustega (näiteks kliendikaardiga). Voucher jõustub järgmisel päeval ostupäevast alates ja kehtib 2 kuud. Voucheri kasutamisel on kohustuslik isikut tõendava dokumendi esitamine.


Turvalisuse tagab turvafirma «USS».

Meie külalislahkes klubis veedate meeldivalt aega, nautides piljardimängu erutavat atmosfääri koos maitsvate söökide-jookidega!